PARTNERSKIE MARKI 
EKO

W Tape à l'oeil, nasza misja #BoostTalent, to wyzwanie zachęcające do rozwijania talentów ukrytych w każdym z nas, aby wspólnie budować lepszy świat.
W związku z tym wybraliśmy i zaprosiliśmy do współpracy partnerskie marki, aby móc zaoferować Wam jeszcze większy wybór modnych produktów dla dzieci i młodzieży w wieku od 0 do 16 lat.
Te marki wyróżniają się na rynku dziecięcym, są innowacyjne i odpowiadają naszym wartościom.
Bardzo przypadły nam do gustu ich wartości i proekologiczne podejście.
Wierzymy, że produkty te będą odpowiedzią na Twoje potrzeby: te związane z bardziej odpowiedzialną ekologicznie modą, która oferuje produkty dobrej jakości, a jednocześnie przystępne cenowo.
Cieszymy się bardzo, że możemy Ci je zaproponować i mamy nadzieję, że polubisz je tak jak my.

ZOBACZ WSZYSTKIE MARKI
Olimpia i Carolina, zakochane w designie i naturze, stworzyły w 2014 r. markę Oli&Carol®, która tworzy ekologiczne zabawki: 100% bezpieczne dla małych dzieci, naturalne i stworzone z myślą o środowisku. Produktów można używać jako zabawek do kąpieli lub gryzaczków, wszystkie są malowane ręcznie i produkowane metodą rzemieślniczą z 100% naturalnego kauczuku pochodzącego z kauczukowca brazylijskiego.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tę markę: zachwyciły nas oryginalne formy zabawkowych owoców i warzyw Oli&Carol®. To tradycyjne zabawki dla maluszków pomyślane na nowo.
Wyjście z domu z malutkim dzieckiem to cała wyprawa… bardzo często z wieloma pakunkami! Benjamin Banoun, pomysłowy tata, wpadł więc na pomysł, jak ułatwić życie młodym rodzicom, i w 2017 r. stworzył markę Le Biberon Français ® produkującą innowacyjne butelki do karmienia.Butelki są praktyczne, można je złożyć i zyskać dodatkowe miejsce w torbie, mają estetyczny i elegancki design i są wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego materiału - poliestru przeznaczonego do produkcji artykułów dla dzieci (bez BPA, BPS, BPF). Smoczki są antykolkowe i produkowane z czystego silikonu medycznego.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tę markę: jakościowe i innowacyjne butelki do karmienia, w całości zaprojektowane i produkowane we Francji. Marka godna zaufania, oferująca maluchom to, co dla nich najlepsze.
Malujemy, malujemy i… zaczynamy malować od nowa? Odkryjcie zestawy mat do kolorowania SuperPetit®, które można malować w nieskończoność!
Zabawa : maty do kolorowania pobudzają wyobraźnię naszych dzieci, które stają się superbohaterami swojej codzienności.
Maty są przystosowane do potrzeb dzieci, wykonane w 100% z silikonu spożywczego, nieporowate i antybakteryjne.
Produkty SuperPetit®są wielokrotnego użytku i dzięki nim każdy z nas może zmieniać swoje codzienne przyzwyczajenia na bardziej ekologiczne.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tę markę: SuperPetit® idzie o krok dalej i angażuje się w projekt dla całej ludzkości „1% dla Planety®”, przeznaczając 1% dochodów ze sprzedaży na pomoc organizacjom charytatywnym działającym w obronie środowiska naturalnego.
APO France ® to młoda marka produkująca naturalne kosmetyki i akcesoria zero waste do codziennego użytku w domu.
Kosmetyki wykonane z niewielkiej liczby składników, wytworzone lokalnie w ekologicznym atelier na północy Francji.
Marka stosuje rzemieślniczą metodę produkcji zmydlania na zimno, dzięki której kosmetyki zachowują dobroczynne właściwości olejów i roślin, są nawilżające i odżywcze.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tę markę: marka to wspólny pomysł 2 kreatywnych ojców, którzy chcieli wprowadzić na rynek kosmetyki w przystępnej cenie, dobre dla naszej skóry i dla planety.
Do stołu! W 2003 r. Boo&Bruno stworzyli francuską markę Ekobo®, która oferuje ładne, praktyczne i ekologiczne przedmioty do domu. Co jest dla nich główną inspiracją? Przede wszystkim troska o planetę i ich dzieci! Bambusowe włókno Biobu® to ich znak rozpoznawczy, gwarancja bezpieczeństwa i trwałości.. Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tę markę: Ekobo to historia rodzinna! Swój ikoniczny produkt, który do tej pory nie istniał - zestaw ekologicznych naczyń - Boo&Bruno wymyślili dla ich pierwszej córki, która obecnie ma 14 lat. Witajcie w świecie marki Turtl®, założonej przez Jonny'ego, który inspiruje się morską fauną, a zwłaszcza żółwiami, by tworzyć innowacyjne, łatwe w nakładaniu, miękkie i elastyczne buciki. Buty są ekologiczne, ponieważ marka produkuje je z materiałów Repreve® pochodzących z recyklingu. Projektanci skupiają się też na tym, by buciki dobrze trzymały się na stopie dziecka i współgrały z jej rozwojem.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tę markę: część zysków ze sprzedaży marka przekazuje organizacjom działającym na rzecz ochrony fauny morskiej i sprzątającym oceany z plastiku i innych sztucznych odpadów.
"Stworzona w 2017 roku, Rainette® to francuska marka oferująca akcesoria zapewniające widoczność podczas wycieczek rowerowych! Rainette® łączy w sobie bezpieczeństwo i styl, odkrywając na nowo innowacyjne, sprytne i wysokiej jakości produkty ... A w dodatku odblaskowe!Tkaniny z certyfikatem Oeko-Tex®, naklejki wyprodukowane we Francji, współpraca z ESAT (placówkami medyczno-społecznymi, których celem jest społeczna i zawodowa integracja dorosłych niepełnosprawnych) przy pakowaniu produktów ... To wszystko eko-gesty, które nadają jeszcze większe znaczenie tym i tak niezbędnym produktom, które mają za zadanie zapewnić bezpieczeństwo podczas wycieczek rowerowych.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tą markę: Upraszczają jazdę na rowerze dzięki wyposażeniu, które jest zarówno piękne, jak i efektywne, a ich akcesoria i odblaskowe detale zapewniają pełne bezpieczeństwo."
Druydes®to marka, która oferuje naturalne kosmetyki w wersji zero waste. Produkty Druydès® są formułowane i produkowane w laboratorium w Burgundii. Zawierają składniki pochodzenia organicznego, a kosmetyki pakowane są w pudełka zero waste.

Oto dlaczego Tape a l'Oeil poleca tą markę: Oferują naturalne produkty kosmetyczne, wyprodukowane we Francji i stworzone, aby zminimalizować ryzyko alergii. To sposób, aby zadbać o wrażliwą skórę naszych dzieci.
Koko Cardboards®, to marka, która odważyła się projektować meble, zabawki i zestawy DIY... z tektury! To niezwykły sposób na wniesienie kreatywności do naszego życia, poprzez samodzielne składanie przedmiotów, które nadadzą niepowtarzalny charakter naszym wnętrzom. Do produkcji wykorzystywane są certyfikowane materiały z recyklingu, do opakowania nie używa się plastiku, a produkcja to połączenie ręcznego wykonania z bardzo nowoczesnymi specjalistycznymi maszynami... Przyjemne rodzinne zajęcie, a jednocześnie eko-odpowiedzialne.

Co nas urzekło? Jeszcze jedna okazja do tego, aby miło spędzić czas w rodzinnym gronie tworząc wspólnie ekologiczny, i można by rzec unikatowy przedmiot, który spodoba się zarówno dzieciom, jak i rodzicom!
Pain d’Alouette® to marka akcesoriów dla niemowląt (śliniaków, przytulanek, ręczników...) produkowanych lokalnie, w zrównoważony sposób. Projektantka Romane wkłada całe swoje serce w wybór ekologicznych materiałów, stawia na przyjazne środowisku roślinne barwniki i oferuje modele powstające w całości w regionie Haut-de-France. Cała gama produktów w stylu retro zaprojektowana z myślą o wygodzie najmłodszych dzieci.

Co nas urzekło? Romane, która rozpoczęła swoją przygodę z projektowaniem mając w pamięci to, co mówił jej dziadek: "Odrobina niczego może być początkiem wielkiej radości!". Podejście inspirowane przeszłością, które idealnie wpisuje się w nasze dzisiejsze, bardziej zrównoważone i odpowiedzialne potrzeby.
Avril ® to marka kosmetyków certyfikowana ekologicznie przez niezależne organizacje Ecocert i Qualité France. Avril oferuje szereg wysokiej jakości produktów z naturalnych składników, przystępnych cenowo i produkowanych we Francji oraz we Włoszech.

Co nas urzekło? Wybrane produkty Avril Baby ®, dostosowane do potrzeb Waszych dzieci.
Gifts for Change to firma dająca każdemu możliwość angażowania się w tematy, które są dla niego ważne, poprzez ekologiczne produkty. Nazywają to zaangażowaniem poprzez rzeczy (l’Engagement Par l’Objet ®). Bransoletki z serii Bêtes à Porter (zwierzątka do noszenia) wykonane są z drewna bukowego (pochodzącego z francuskich lasów zarządzanych w zrównoważony sposób) oraz lnianego sznurka (pochodzącego z europejskich upraw, produkowanego we Francji). Całość wykonywana jest we Francji przez osoby z niepełnosprawnością. Każdy zakup 1 bransoletki = 1€ przekazywane na ochronę zagrożonych gatunków zwierząt.

Co nas urzekło? Ekologiczne bransoletki produkowane we Francji i zaangażowanie w sprawy zwierząt.
STOP! MICRO WASTE ® to organizacja non-profit założona przez grupę surferów kochających przyrodę. Aby walczyć z zanieczyszczeniem wody, stworzyli worek do prania Guppyfriend®. Zatrzymuje on maleńkie mikrowłókna z tworzywa sztucznego, które podczas prania w pralce oddzielają się od ubrań, i w ten sposób zapobiega ich przedostawaniu się do rzek i oceanów. Worek ten jednocześnie chroni ubrania ograniczając ich ocieranie się o siebie i zapobiega ich mechaceniu.

Co nas urzekło? Używanie worka do prania Guppyfriend® chroni środowisko i jednocześnie dba o nasze ubrania przedłużając ich życie. Mały krok w kierunku bardziej zrównoważonej konsumpcji.
La Vie est Belt ® to marka akcesoriów powstałych z materiałów pochodzących z recyclingu, produkowanych we Francji przez mężczyzn i kobiety z niepełnosprawnością. Ponowne użycie resztek materiałów, opon, czy węży strażackich stało się źródłem inspiracji i dało drugie życie materiałom, które zapewne trafiłyby do śmieci!

Co nas urzekło? Optymistyczny i kreatywny pomysł, który udowadnia, że możliwe jest budowanie lepszego świata dla ludzkości, poprzez ograniczanie wykluczeń społecznych, a dla planety poprzez recycling materiałów.
Ma Cabane à Rêves® Francuska marka, prezentująca oryginalny sposób wykorzystania magnesów: "ponadczasowa zabawka, bez której Twoje dziecko nie będzie mogło się obejść!" Magnesy są elastyczne, można je układać jeden na drugim, ozdobione są kolorową grafiką, można je myć wodą, są w 100% wyprodukowane we Francji i nadają się do recyklingu! Dzięki niekończącym się kombinacjom dziecko może opowiadać historie i rozwijać swoją kreatywność. "Graj, Twórz, Dekoruj, Dziel się i Ucz się" to pięć aspiracji marki. W Ma Cabane à Rêves® wyobraźnia nie ma granic! Dzięki nowej kolekcji Ardoises Magnétiques dzieci będą mogły łączyć zabawę magnesami z rysowaniem i pisaniem.

Co nas urzekło? Ekologiczna marka produkująca we Francji, dająca dzieciom możliwość kreatywnej zabawy w gronie najbliższych.
Mellipou ® to marka produkująca przytulanki i akcesoria dla niemowląt, ale inne niż wszystkie. Koniec z melodyjkami z pozytywek, które znamy z usypiania dzieci… Czas na nowe kołysanki: Gra o Tron (Game of Thrones ®) i Stevie Wonder! A to wszystko wyprodukowane z tkanin posiadających certyfikat Oeko-Tex, zaprojektowane i wyprodukowane we Francji!

Co nas urzekło? Ekologiczna marka, której produkty produkowane są we Francji, która wnosi trochę rock'a do dziecięcego świata.

Produkt został dodany do koszyka

Kontynuuj zakupy Zobacz koszyk

 

« Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie i innych tagów, z których korzystamy w celu jak najlepszego dostosowania serwisu do Twoich indywidualnych potrzeb, personalizacji treści i reklam, udostępniania funkcji serwisom społecznościowym, a także analizy ruchu w witrynie. Niektóre z tych informacji mogą być udostępniane partnerom zewnętrznym TAPE À L’ŒIL. Aby uzyskać więcej informacji na temat plików cookie i skonfigurować ich ustawienia, kliknij tutaj.”